خرید آنلاین بیمه مسافرتی آلمان

مقایسه طرح‌ها، انتخاب و خرید آنلاین بیمه مسافرتی آلمان

اعتبار بیمه‌نامه مسافرتی، از زمان (تاریخ) درج مهر خروج بر روی گذرنامه مسافر آغاز می‌شود. این بیمه‌نامه مسافرتی در تمامی کشورهای حوزه شینگن معتبر است. برای دریافت ویزا میبایست اعتبار بیمه‌نامه مسافرتی با کل دوره ویزا (مدت سفر) برابر و دو روز نیز بیشتر باشد که مسیر را هم تحت پوشش قرار دهد.

خرید اینترنتی و صدور آنی، بی‌واسطه از بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی آلمان

بیمه مسافرتی آلمان چیست و چه پوشش‌هایی ارائه میدهد؟

بیمه مسافرتی آلمان بیمه سامان، بدون شک بهترین و کامل‌ترین بیمه‌ی سفر به کشور آلمان و حوزه شینگن می‌باشد که پوشش‌هائی را از سقف ۳۰,۰۰۰ یورو تا سقف ۷۰,۰۰۰ یورو ارائه میدهد و مسافران می‌توانند این طرح Full Cover را به صورت آنلاین از بیمه مسافرتی دات کام تهیه کنند.

مسافرت به کشور آلمان می‌تواند با اهداف گردشگری، بیزینسی، تحصیلی و یا اقامتی باشند که شرایط داشتن بیمه مسافرتی برای هرکدام متفاوت است. همچنین زمانی که شخصی برای اخذ ویزای آلمان اقدام می‌کند، به او گفته می‌شود که می‌بایست بیمه مسافرتی آلمان معتبر (حوزه شینگن) را هم تهیه کند.

بیمه مسافرتی آلمان به شما، در صورت بروز حوادثی مانند موارد پزشکی و دندانپزشکی و بیماری، حادثه، از دست رفتن چمدان یا مدارک و بار، تأخیر پرواز و غیره، در کشور آلمان و کل حوزه شینگن، حمایت مالی و کمک‌های لازم را ارائه خواهد داد.

بیمه مسافرتی دات کام، مرجع فروش و صدور آنلاین بیمه مسافرتی سامان

پادکست بیمه مسافرتی آلمان

معرفی، خرید، پوشش‌ها، کمک‌رسان و …

خرید آنلاین بیمه مسافرتی آلمان

مهمترین پوشش‌های بیمه مسافرتی آلمان (حوزه شینگن)

 • پرداخت هزینه‌های موارد اورژانسی در سفر به آلمان و تمامی کشورهای حوزه شینگن
 • پرداخت هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان تا سقف پوشش بیمه‌نامه
 • پرداخت هزینه‌های فوریت دندانپزشکی تا سقف خریداری شده در بیمه‌نامه
 • مشاوره حقوقی در صورت بروز مشکلات قضائی در کشورهای حوزه شینگن
 • جبران خسارت‌های مالی ناشی از تاخیر پرواز
 • جبران خسارت‌های مالی در صورت سرقت یا مفقود شدن پول یا چمدان‌های مسافر
 • تهیه و ارسال داروهای مورد نیاز بیمه شده
 • پرداخت هزینه‌های بازگشت ضروری یا غیرمنتظره بیمه شده به کشور
 • پرداخت هزینه‌های بازگرداندن جسد متوفی در صورت فوت بیمه شده
 • انتقال یکی از اعضای خانواده بیمه شده در صورت بستری شدن در بیمارستان یا فوت شخص بیمه شده

برای مطالعه همه پوشش‌های بیمه مسافرتی آلمان و حوزه شینگن اینجا را کلیک کنید.

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی سامان آلمان

نمونه بیمه مسافرتی سامان آلمان (حوزه شینگن) که به صورت آنلاین خریداری و صادر شده و مورد قبول سفارت آلمان و کل حوزه شینگن می‌باشد:

نمونه بیمه مسافرتی کانادا صادر شده آنلاین در bimemosaferati.com

آلمان چگونه کشوری است؟

آلمان یک کشور معتبر و مهم در قلب اروپا است. این کشور با تاریخچه‌ای پرارزش و فرهنگ غنی شناخته می‌شود. آلمان یک جمهوری فدرال است که از 16 ایالت تشکیل شده و هر ایالت وظایف ایالتی خود را دارد. پایتخت آلمان شهر برلین است که به عنوان یکی از مراکز مهم اروپا شناخته می‌شود.

آلمان به عنوان یکی از اقتصادهای قوی دنیا شناخته می‌شود و دارای صنایع پیشرفته و تکنولوژی پیشرفته‌ای است. همچنین، آلمان در زمینه آموزش عالی نیز شناخته می‌شود و دارای دانشگاه‌های برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است.

آلمان دارای فرهنگ غنی و تنوع فرهنگی است و در زمینه هنر، موسیقی، ادبیات و فرهنگ عامه دارای وراثت فرهنگی مهمی می‌باشد. این کشور دارای شهرهای تاریخی و طبیعت زیبایی نیز می‌باشد.

از جمله نکات مهم در مورد زندگی در آلمان می‌توان به اقتصاد پایدار، سیستم بهداشتی موثر، و زیرساخت‌های خوب اشاره کرد. هزینه زندگی در آلمان به مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کاملاً منطقی و مقرون به صرفه است.

می‌توان گفت که آلمان یک کشور تاریخی، فرهنگی، اقتصادی و تحصیلی بسیار جذاب برای مهاجرت و زندگی است.

بیشترین دلایل سفر به آلمان

 1. سفر گردشگری: سفر گردشگری به آلمان شامل بازدید از شهرها و مناظر طبیعی زیبا، موزه‌ها، کاخ‌ها، و اماکن تاریخی معروف مانند برج ایفل در برلین، کاخ نویشوان‌اشتاین در درسدن، و دره راین در کلن می‌شود. این نوع سفر برای کسانی مناسب است که علاقه به اکتشاف فرهنگ و تاریخ آلمان دارند.
 2. سفر تحصیلی: برای دانشجویانی که می‌خواهند در آلمان تحصیل کنند، سفر تحصیلی به آلمان مناسب است. آلمان دارای دانشگاه‌های برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است. دانشجوها می‌توانند در رشته‌های مختلف از دکترا و مدرک کارشناسی ارشد تحصیل کنند.
 3. سفر کاری: آلمان به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی و تجاری جهان شناخته می‌شود و بسیاری از مردم با انواع مقاصد کاری از ایجاد کسب و کار گرفته تا کار به عنوان پزشک، مهندس، برنامه‌نویس، کارگر و … به آلمان سفر می‌کنند. همچنین افرادی که برای ملاقات با همکاران یا برگزاری کنفرانس‌ها و جلسات کاری به آلمان می‌روند، سفر کاری دارند. این نوع سفر شامل اقامت در شهرهای تجاری مانند فرانکفورت یا دوسلدورف است.
 4. سفر تفریحی: آلمان به عنوان یک کشور با مناظر طبیعی زیبا و فعالیت‌های تفریحی متنوع از تمامی سلایق استقبال می‌کند. افراد می‌توانند به کوهستان‌های آلپ یا جنگل‌های سیاه در جنوب آلمان سفر کنند و از فعالیت‌های مثل کوهنوردی، اسکی، یا دوچرخه‌سواری لذت ببرند.
 5. سفر خانوادگی: برای خانواده‌ها که به دنبال تجربه فرهنگ و تاریخ آلمان برای اعضای خانواده‌شان هستند، سفر خانوادگی مناسب است. آنها می‌توانند شهرها و اماکن تاریخی را با هم دیدن کرده و تجربه‌های جذاب را با خانواده خود به اشتراک بگذارند.
 6. سفر زیارتی: برخی افراد به آلمان برای زیارت مکان‌های مذهبی می‌روند. آلمان دارای کلیساها و معابد تاریخی است که برای زیارت و عبادت مناسب هستند.

هر نوع سفر به آلمان می‌تواند تجربه‌ی منحصر به فردی ارائه دهد و بستگی به اهداف و علاقه‌های شما دارد.

آیا بیمه مسافرتی برای سفر به آلمان اجباری است؟

در جواب این سوال باید گفت بله! اگر برای ورود به کشور آلمان قصد دریافت ویزای شینگن را دارید، قبل از درخواست ویزای آلمان باید بیمه مسافرتی معتبری تهیه کرده باشید که به سفارت آلمان و احیانا به مراکزی مانند دانشگاه‌های این کشور ارائه دهید. در واقع اگر شما از ایران سفر می‌کنید میبایست بیمه مسافرتی آلمان را قبل از سفر تهیه کنید. در نظر داشته باشید بیمه مسافرتی سامان به عنوان معتبرترین بیمه مسافرتی کشور مورد تایید سفارت آلمان می‌باشد.
اما اگر در حوزه شینگن زندگی می‌کنید و می‌توانید بدون ویزا به آلمان سفر کنید، بیمه مسافرتی اجباری نیست، اگرچه با توجه به ریسک‌های سفر، در هر صورت توصیه می شود.

هزینه بیمه مسافرتی برای آلمان چقدر است؟

محاسبه هزینه یا قیمت بیمه مسافرتی بر اساس متغیرهایی مانند سن مسافر، مقصد یا مقاصد مورد نظر، نوع و سقف پوشش‌های بیمه‌ای و خدمات ارائه شده شرکت بیمه، مدت زمان اعتبار بیمه نامه مسافرتی، سقف تعهد هزینه‌های پزشکی و دندانپزشکی و فوریت‌های پزشکی و مدت زمان سفر که به عبارتی از لحظه خروج از کشور آغاز شده و تا لحظه بازگشت به کشور را شامل می‌شود، بستگی دارد. هرگونه تغییرات در هر کدام از عوامل ذکر شده موجب تغییر در نرخ و قیمت بیمه مسافرتی آلمان برای هر فرد خواهد شد.
شما می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه، اطلاعات سفر خود را وارد کنید و طرح‌ها و هزینه‌های بیمه مسافرتی آلمان را با توجه به سفر خود، ملاحظه کنید.
در نظر داشته باشید سفارت آلمان بیمه مسافرتی با پوشش‌های حداقل ۳۰،۰۰۰ یورو را از شما قبول می‌کند اما می‌توانید بیمه‌نامه مسافرتی تا سقف ۷۰,۰۰۰ را تهیه کنید که در صورت بروز حادثه پوشش‌های بیمه‌ای بالاتری دریافت کنید.
خرید بیمه مسافرتی آلمان

اهمیت داشتن بیمه مسافرتی آلمان

زمانی که مسافر با برخی از مشکلات پیش‌بینی‌نشده در سفر روبه‌رو شود، اهمیت خرید بیمه مسافرتی آلمان مشخص می‌شود. در صورتی که حادثه‌ای در سفر به آلمان اتفاق بیافتد، داشتن بیمه مسافرتی معتبر می‌تواند به شما کمک کند و مشکلات مربوطه را تسهیل کند. برخی از حوادث ممکن در سفر به آلمان می‌توانیم مثال بزنیم:

۱. بیماری یا آسیب بدنی: اگر شما یا همراهانتان در سفر به آلمان بیمار شوید یا آسیب ببینید، بیمه مسافرتی شما را در هزینه‌های پزشکی و درمانی پوشش می‌دهد و امکان درمان از بهترین منابع را فراهم می‌کند.

۲. تأخیر پرواز: اگر پرواز شما به مقصد کشور آلمان تأخیر داشته باشد و شما به هتل و امکانات اقامتی نیاز داشته باشید، بیمه مسافرتی می‌تواند هزینه‌های اقامت موقت را تحت پوشش قرار داده و به شما کمک کند.

۳. از دست رفتن بار: اگر بار شما در سفر به کشور آلمان از دست برود یا خسارت ببیند، بیمه مسافرتی می‌تواند هزینه جبران خسارت و بازپرداخت هزینه‌ها را پوشش دهد.

۴. مسئولیت مدنی: اگر هنگام اقامت در آلمان حادثه‌ای به وقوع بیاید که باعث آسیب به دیگران یا اموال آنها شود و شما مسئولیت دارید، بیمه مسافرتی می‌تواند مسئولیت‌های مدنی و حقوقی و قضائی شما را پوشش دهد.

۵. روان‌شناسی: داشتن بیمه مسافرتی می‌تواند خیال شما را در طی سفر آسوده‌تر کند، زیرا شما مطمئن هستید که در مواجهه با مسائل ناخوشایند، از حمایت بیمه برخوردار هستید.

در هر حالت، داشتن بیمه مسافرتی قبل از سفر به ایتالیا می‌تواند به شما اطمینان بیشتری بدهد و در صورت بروز حوادث ناخواسته، به شما کمک کند تا مشکلات را بهتر مدیریت و حل کنید. بنابراین، پیشنهاد می‌شود قبل از سفر، به خرید بیمه مسافرتی مناسب اقدام کنید تا بهترین تجربه‌ی سفر را به دست آورید.

اگر قصد خرید بیمه مسافرتی دانشجویی را دارید از این صفحه بازدید کنید.

همچنین می‌توانید اینجا با نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی آشنا شوید.

شرایط عمومی بیمه مسافرتی را در این صفحه ببینید.

پوشش‌های بیمه مسافرتی آلمان

بیمه مسافرتی آلمان (بیمه مسافرتی حوزه شینگن) با ۳ سقف پوشش بیمه‌ای قابل خریداری می‌باشد که هر طرح می‌تواند پوشش‌های متنوعی را به مسافرین کشور آلمان ارائه دهد. در ادامه، برخی از انواع پوشش‌های بیمه مسافرتی معمول برای سفر را بررسی می‌کنیم:
مسافری که قصد سفر به آلمان را داشته باشد می‌تواند بیمه‌نامه‌هایی با سقف‌های ۳۰.۰۰۰ یورو و ۵۰.۰۰۰ یورو و ۷۰.۰۰۰ یورویی یا Full Cover را تهیه نمایند.

همچنین در پوشش‌های بیمه‌های مسافرتی، بیمه‌نامه‌هایی طراحی شده‌اند که بیماری‌های مسبوق به سابقه یا بیماری‌های پیش زمینه‌ای را نیز پوشش می‌دهند لذا به افرادی که بیماری‌های پیش زمینه‌ای مانند بیماری قلبی، فشار خون، قند خون، دیابت، سنگ کلیه و … را دارند پیشنهاد می‌شود بیمه‌نامه مسافرتی با پوشش بیماری مسبوق به سابقه را خریداری نمایند.

موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی آلمان (حوزه شینگن)

۱. پوشش پزشکی:

این پوشش شامل مراقبت‌های پزشکی، بستری در بیمارستان، داروها، معاینات و سایر خدمات بهداشتی تا سقف بیمه نامه مسافرتی خریداری شده می باشد.
هر چند که بیمه نامه ای نیز جهت بیماری‌های زمینه‌ای یا مسبوق به سابقه طراحی شده و در سایت موجود می باشد. مسافر با خرید این بیمه‌نامه و پرداخت حق بیمه‌ی مربوطه، بیماری‌های مسبوق به سابقه خود را مانند بیماری‌های قلبی و کلیوی را نیز تحت پوشش قرارمی دهد. پوشش پزشکی بیمه مسافرتی شامل پرداخت هزینه‌های پزشکی و درمانی در طول مدت سفر و در کشور مقصد سفر به استثنا هزینه‌های زیبایی تا سقف بیمه‌ای خریداری شده می‌باشد. در طرح بیمه مسافرتی آلمان چنانچه در طول مدت سفر بیماری حادث شود و یا حادثه‌ای که منجر به مصدومیت، برای مسافر رخ دهد، مسافری که بیمه‌نامه مسافرتی قبل از شروع سفر خود خریداری نموده می‌تواند خسارت‌های مربوطه را از محل بیمه نامه خود از شرکت بیمه مربوطه داخل و یا خارج ایران تا سقف مندرج در بیمه‌نامه را دریافت نماید.

۲. پوشش دندانپزشکی:

این پوشش هزینه‌های خدمات فوریت‌های دندانپزشکی را تا سقف مندرج در بند فوریت‌های دندانپزشکی بیمه‌نامه را شامل می‌شود.

۳. پوشش تأخیر پرواز:

این پوشش هزینه‌های غیر مترغبه در سفر شما را تأمین می‌کند که در صورت تأخیر پرواز در طول مدت سفر، هزینه‌های مرتبط با اقامت موقت، خوراک و انتقال به مقصد نهایی را پوشش میدهد.

۴. پوشش بار:

این پوشش شامل خسارت یا از دست رفتن بار شما در سفر به کشور مقصد است. ممکن است شامل هزینه جبران خسارت، جبران از دست رفتن بار، و هزینه‌های مربوط به بار مسافرتی شما باشد. این پوشش بیمه‌ای هزینه‌های الزامی سفر را در صورت عدم دریافت چمدان در کشور مقصد را پرداخت می‌نماید. مانند خرید لوازم بهداشت شخصی و خرید لباس مورد نیاز در سفر.

لازم به ذکر است در سفرهایی که دارای استاپ در بین مسیر می‌باشند این پوشش توصیه می‌گردد.

۵. ارسال وجه انضمان:

در صورتی که وجه نقد بیمه شده در طول مدت سفر در نتیجه مفقود شدن بار و یا سرقت بار و یا حادثه و بیماری از بین برود و نیز مبلغ مورد درخواست بیمه شده قبل از سفر به صورت وجه نقد نزد شرکت بیمه سپرده شده باشد تا سقف مندرج در بیمه نامه در سفر به بیمه شده پرداخت می‌گردد.

۶. پوشش معاضدت حقوقی:

شامل مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه‌های دعاوی بیمه شده در صورتی که طبق قوانین مدنی کشور مربوطه تحت پیگرد باشد تا سقف مندرج در بیمه‌نامه

۷. پوشش بازگرداندن جسد‌:

هزینه بازگرداندن فرد فوت شده و تشریفات اداری مربوطه از هر کشور خارجی به ایران معادل ۱۵ بلیط اکونومی ایرلاینی می‌باشد که متوفی را به کشور مبدا باز می‌گرداند.
لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد منجر به فوت هزینه‌های بیمارستانی اعم از حادثه یا بیماری هم مستتر میگردد که جمیع مباحث منجر به هزینه‌های بسیار گزاف برای گردشگران در سفر می گردد.

۸. پرداخت هزینه‌های بلیط رفت و برگشت:

هزینه اقامت یک نفر به درخواست بیمه شده مشروط به اینکه بیمه شده بیش از ۱۰ روز در محل اقامت بستری شده باشد تا سقف مندرج در بند بیمه نامه.

۹. هزینه‌های بازگشت ضروری:

یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل اقامت در صورتی که بیمه شده بیش از ۱۰ روز بستری شده باشد. و یا هزینه بازگشت کودکان زیر ۱۵ سال بیمه شده به ایران در صورت فوت و یا بستری شدن بیش از ۱۰ روز بیمه شده در مقصد سفر.

۱۰. پرداخت هزینه‌های بازگشت غیر منتظره:

شامل پرداخت هزینه‌های بازگشت مسافر بیمه شده به ایران به دلیل مسایل حاد پزشکی

۱۱. جبران هزینه های بیماری کوید ۱۹:

در صورت ابطلاع بیمه شده به بیماری کوید ۱۹ در طول مدت سفر
چناچه ۷۲ ساعت قبل از سفر تست کوید ۱۹ را داده باشد و کارت واکسن دوز دوم را نیز داشته باشد هزینه‌های بیماری و قرنطینه بیمه شده تا سقف مندرج در پوشش کوید ۱۹ قابل پرداخت خواهد بود.

مهم است که قبل از خرید بیمه، شرایط و محدودیت‌های هر پوشش را به دقت مطالعه کنید و اطمینان حاصل نمایید که بیمه نامه مسافرتی خریداری شده تمامی نیازهای شما را پوشش می‌دهد.

همچنین، توجه داشته باشید که پوشش‌ها و شرایط می‌توانند در هر طرح بیمه‌ای متفاوت باشند.

اگر همچنان سوال یا ابهامی در خصوص خرید یا استفاده از بیمه مسافرتی دارید، با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید. به صورت ۷/۲۴ پاسخگوی مسافرین گرامی هستیم.